Vestuvines nuotakos puokstes

Vestuvinės nuotakos puokštės

Vestuvinės nuotakos puokštės

Pamergiu vestuviu puokstesKai artėja vestuvės, jaunieji visada jaudinasi. Ypač daug streso vestuvių planavimas kelia nuotakai, nes ji nori būti pati gražiausia per vestuves ir tą dieną įsiminti visam gyvenimui. Prieš vestuves netrūksta įvairiausių rūpesčių. Pradedant pačios gražiausios vestuvinės suknelės paieškomis, baigiant vestuvinės puokštės kūrimu.

Kiekvienas išvaizdos atributas, tame tarpe ir vestuvinės puokštės nuotakai – yra labai svarbus kiekvienai nuotaikai. Todėl pasinaudokime keliais gerais patarimais, kurie padėtų išsirinkti pačią tinkamiausią nuotakai vestuvinę puokštę.

Puokštės vestuvėms pagal sezoną

Pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį, kuriuo metu sezonu vyksta Jūsų vestuvės ir pagal tai rinktis gėles. Renkantis gėles pagal sezoną, Jūs ne tik būsite skoningi, bet ir sutaupysite pinigų. Vestuvinės nuotakos puokštės pagal sezonus gali būti įvairios:

Pavasario gėlės: amariliai, geltonieji narcizai, frezijos, gerberos, pakalnutės, orchidėjos, pelėžirniai.
Vasaros gėlės: chrizantemos, gvazdikai, lelijos, magnolijos, bijūnai, rožės, saulėgrąžos.
Rudens gėlės: raganės, ramunės, hortenzijos, rožės.
Žiemos gėlės: rainelės, našlaitės, tulpės.

Lelijos, gvazdikai, orchidėjos, tulpės ir rožės – gėlės tinkamos visiems metų laikams.

Pagalvokite apie tai, kokį vaidmenį Jums lemia gėlės per vestuves. Gėlės priklauso nuo vestuvių tematikos ir turėtų būti labai individualios. Gėlės turi atrodyti taip, lyg būtų specialiai sukurtos nuotakai. Gėlės per vestuves gali būti: nuotakos puokštėje, bažnyčioje (ar kitoje santuokos vietoje), vestuvių pavėsinėje, ant šventinio stalo ir kitur.

Kaip išsirinkti nuotakos puokštę vestuvėms

Jaunosios puokste 2019Tačiau svarbiausia yra pasirūpinti nuotakos puokšte, kuri turėtų būti įspūdingiausia. Rekomenduojama nesirinkti vestuvinės puokštės tol, kol nesate išsirinkusi tuoktuvių suknelės. Populiariausias pasirinkimas – apvalios formos vestuvinės puokštės. Taip pat kartais yra pasirenkamos didelės, svyruojančios puokštės. Pastarosios ypač tinka prie romantinio stiliaus vestuvinių suknelių. Galima rinktis ir modernaus stiliaus puokštę, sukurtą iš egzotinių gėlių. Labai gražu, kai nuotakos prie savo puokščių prideda papildomus puošmenis, pavyzdžiui, perlus, kristalus arba kaspinus.

Vestuvinės puokštės pamergėms

Nepamirškite priderinti ir pamergių puokščių. Jų puokštės gali būti tarsi mažesnės nuotakos puokštės versijos, skirtis savo forma, tačiau išlaikyti tas pačias spalvas, arba atvirkščiai. Pamergės taip pat gali pasirinkti ir krepšelius su gėlėmis. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos, tad nebijokite eksperimentuoti, pasitarusi su patyrusiu floristu.