Kaip issirinkti tinkamus vestuvinius ziedus

Kaip išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus? Vienareikšmiško atsakymo nėra ir būti negali. Vestuviniai žiedai yra ilgam, jie paprastai nekeičiami (nebent mažinami, didinami ar atnaujinami), todėl juos reikia rinktis atsakingai.

Kaip issirinkti vestuvinius ziedusLiaudies išmintis teigia, jog žiedai yra santuokos atspindys, tad būtina skirti didžiulį dėmesį jų patogumui, jie privalo patikti abiem būsimiems sutuoktiniams. Jei žiedas bus itin laisvas, vadinasi santuoka bus laisva (svarbiausia, jog saikingai). Jei itin ankštas, tada vienas iš sutuoktinių, o gal ir abu jausis supančioti santuokos saitais. Jei žiedas yra nepatogus – nepatogus bus ir judviejų gyvenimas.

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus vadovaujantis tiek lietuvių liaudies išmintimi? Tiek liaudies išmintis, tiek fengšui sako – vestuvių žieduose neturėtų būti aštrių kampų – bus sunku vienam prie kito prisitaikyti, gyventi harmoningai.

Kaip išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus?

Ar verta žiedus rinktis itin brangiu, su brangakmenių gausa? Apsisprendimo teisė priklauso jums, tačiau reikėtų suprasti, jog prabangių žiedų galėsite įsigyti ir vėliau, o vestuviniai itin prabangūs ir įmantrūs žiedai gali nederėti prie kitų žiedų.

Kodėl gi nepasirinkus kuklius, lygius vestuvių žiedelius, kurie simbolizuotų tyrą ir kuklią meilę? Linkime jums išsirinktais žiedais džiaugtis iki gyvenimo pabaigos.

Paskolos vestuvėms